Wyprawa po sens!

Jakiś czas temu zapowiadałam, że zaczynam tworzyć projekt coachingu grupowego w oparciu o grę „Podróż Bohatera”. W ostatnią sobotę udało mi się przeprowadzić pierwsze bezpłatne warsztaty coachingowe. Taki warsztat będzie się jeszcze odbywał 3 i 10 października.
A czego można się na nim spodziewać?

Podczas 2,5 godzinnych warsztatów zapoznajemy się z grą i ideą coachingu, poprzez przejście pierwszego etapu procesu coachingowego – wyznaczania celu. Początkowo pochylamy się nad życiem, różnymi jego obszarami, następnie definiujemy swoje potrzeby i wartości, szukamy inspiracji i wizji do stworzenia z marzenia czy wyobrażenia konkretnego, mierzalnego celu.

Kolejną częścią projektu będzie zebranie 12 osobowej grupy, która przejdzie przez cały proces coachingowy, od postawienia sobie celu, poprzez przyjrzenie się sobie, swoim zasobom i ewentualnym przeszkodom, po stworzenie planu działania i określenie pierwszego kroku.

Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu? Stoisz przed trudną decyzją? Nie wiesz, w którą stronę pójść? Przyjdź do nas i znajdź odpowiedź w sobie.

Szczegóły projektu i terminy znajdziesz TU!

Opinie uczestników zebrane z ankiet po pierwszym warsztacie