KONSULTACJE

Niewielu z nas, w codziennym biegu, ma szansę na skupienie się tylko i wyłącznie na sobie, na swoich problemach, radościach, emocjach i odczuciach. Godzina spędzona w gabinecie to Twój czas dla Ciebie, dla Twojego zdrowia psychicznego, komfortu, dobrostanu i szczęśliwego życia. Może stać się ona początkiem dawania sobie w życiu potrzebnego czasu i przestrzeni.

W swojej pracy spotykam często osoby, które mają świetną posadę a jednak zmagają się z nadmiernym stresem, osoby które mają szczęśliwą rodzinę, ale gdzieś głęboko czują, że „coś jest nie tak”. Osoby, które są bardzo samotne i chciałyby to zmienić, ale nie wiedzą jak a równocześnie takie, które są w związkach, ale nie czują się w nich szczęśliwe. Spotykam młodych ludzi chcących się rozwijać jednocześnie przepełnionych lękiem, ale też takich, którzy chcą iść dalej w swoim życiu, wyjść poza swoje bezpieczne miejsce i potrzebują kogoś kto pomoże im zacząć.

Każda osoba jest inna, każdy przychodzi ze swoim kłopotem, problemem, obawą. Jeśli czujesz, że któraś z tych sytuacji jest Twoja, że chciałbyś coś w swoim życiu zmienić –
zapraszam.

Pracuję on-line oraz w Ogólnopolskim Centrum Psychoterapii i Coachingu, w Warszawie.

Moja praca podlega superwizji.

Więcej w zakładce KONTAKT i O MNIE