Jak się nie rozstać? – warsztat dla Ciebie

Moja mama zawsze mówiła „Jeśli to będzie ten właściwy facet, będziesz wiedziała.” No a co kiedy wiem, ale obawiam się, że się nie dogadamy? Co jeśli jego porozrzucane skarpetki zaczynają być ważniejsze niż moje intuicyjne przekonanie, że to ten? A tak w ogóle to co będzie po kilku latach, kiedy już będziemy się znali doskonale, czy nie będzie nudno? Czy nie będę chciała go zmienić?

Myślę, że bez względu na wiek i staż związku czasami pojawiają nam się w głowie pytania, wątpliwości. Czasem rosną i pęcznieją, czasem znikają po kilku chwilach a czasem są już tak wielkie, że doprowadzają związek do końca.

Mam to szczęście, że trafiłam na partnera, który chce się rozwijać. Nie tylko sam, ale też ze mną. Dyskutujemy, czytamy książki o psychologii miłości, słuchamy wykładów. Mamy za sobą kilka ważnych kłótni, kilka cichych dni i kilka wspaniałych, niezapomnianych momentów. W wyniku tych wszystkich wspólnych doświadczeń i wiedzy nagromadzonej przez lata studiów i wspólnego bycia powstał ten warsztat na który serdecznie zapraszam! Zapraszam pary, które chcą się sobie przyjrzeć, zobaczyć co można poprawić, z czego mogą wynikać drobne nieporozumienia. Zapraszam też singli, którzy mogą rozwinąć się w tej tematyce zanim sami wejdą w relacje, co może pozwolić im budować związek bardziej świadomie.

Szczegóły wydarzenia i zapisy poniżej:
https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/jak-sie-nie-rozstac-warsztat-dla-par-219613/